Didim Yeşilkent Arası Plajlar

Didim Yeşilkent Arası doğal Plaj ve koylar

Didimde Altınkum merkez plajının haricinde irili ufaklı pek çok koy ve kumsal var.
Yani bir başka deyişle Didime tatile gelenler sadece Altınkum Plajı ve bir kaç plaja mecbur değiller…

Didim Yeşilkent arası Altınkum plajı haricinde irili ufaklı koylar ve kumsal var Didime tatile gelenler sadece Altınkum ve bir kaç plaja mecbur değiller
Akvaryum koyuna nasıl gidilir ?

Palm Wings Otele giden yolun az daha ilerisinde tarla yoluna sapın ve takip edin. Özel araç yada moped en iyi seçim. Yürüyerek de gidilebilir. Palm Wings otel ile Martı Sitesi arasında kalan iri çalık taşlı sahili ve kum tabanlı deniziyle harika bir yüzme seçeneği sunuyorlar.

Didim Plajları

1.Koyun alt kısmında özel Plajlar yaz sezonunda halka açık

Didimde bu koylara karadan gidemiyorsanız mutlaka günübirlik Tekne turlarına katılmanız gerek.

Günlük Tekne turlarıyla gelen tekneler bu koylarda mola veriyor ve bu molalarda mümkün olduğunca kıyıya yanaşıp müşterilerinin daha rahat yüzmelerini sağlamış oluyorlar.

Polis Eğitim Moral ve Dinlenme Kampının kapısında kontrol var eğer ailecenek aracınızla gidiyorsanız sorun yok. Kapıdan geçtiğinizde Plajları gösteren yön tabelaları var. Tabelaları takip edip plajlara ulaştığınızda hem gölge hem de güneş seçeneğiniz var. Bir nevi aileler için özel plajlar gibi. Kimse kimseyi rahatsız etmiyor, yanınızda yiyecek götürmenize gerek yok, orda yiyecek yapan bir büfe bulabiliyorsunuz ve size kalan sadece plajın sessizliğin huzuruna varmak.

Akvaryum koy Altınkum

işte gerçek akvaryum koy

Bütün Plajlar tek kelimeyle tartemiz ve pırıl pırıl, hepsinde sosyal tesisler, fast food tarzı yiyecek içecek veren mini tesisler var, duşlar var, aracınızla gidebileceğiniz yolları güzel, yol kenarına güvenle park edebilirsiniz.

merdivenli koy

yada üçüncü koy Didimin en güzel koylarından bir “incisi”

 

Aşağıdaki bağlantıları da geziniz