Didimde denize girilecek

Didimde denize girilecek en güzel koylar

Mesut tatil sitesi ile imbat sitesi arasında denize girilecek güzel koylar var.

Mesut Tatil sitesine site dışından da toprak yol var sizi dosdoğru deniz kenarında iki tarafı okaliptus ağaçlarıyla süslenmiş bir yoldan denize girilen yere götürüyor. Denize elbette ilk gördüğünüz yerden de girersiniz fakat dalgaların taşıdığı kumlar koyu oldukça sığlaştırmış olduğundan neredeyse dizboyu bu suda epey yürümektense cafe olan buruna yürüyüp denize girmek daha mantıklı.

Burada bir cafe var. Aracınızı parkettikten sonra dilerseniz atıştırmalık bişeyler yiyip içebilir, dilerseniz denize girebilirsiniz. Gözlemeleri ve buzlukta dondurrdukları bardaklarda içecek servisi çok iyi.

Cafenin bahçesinde WC var. Lavabo var.

Didimde denize girilecek yerlerden biri olan Bu güzel koya nasıl gidilir ?

Mesut tatil sitesine şehiriçi minibüs hattı geçiyor. Minibüsten indikten sonra epek bir yürümeniz gerekir. En iyisi kendi aracınızla moped bisiklet yada arabayla gitmek.

Aşağıdaki Haritayı inceleyebilirsiniz.

Liman Yolu nerde ? diye sorsanız size Didimin Abalı Kavşağı olarak bilinen girişinden sağa doğru dümdüz gidince yine haritada işaretçiyle görünen Mesut tatil Sitesi için dönülecek kavşak 4600 metre aşağı gidince -hiç sapmadan- Mesut Tatil sitesindesiniz.

Didim ve Çevresinde Denize girilecek yerler için lütfen web sitemizdeki detaylı açıklamalı diğer sayfalara da bakınız